Mastocitomos gydymas

Kaip Bestė ir Zunda nugalėjo onkologiją

12/14/2021

2021 m. gruodžio 13 d. vykusiame seminare, buvo pristatytas naujas preparatas, skirtas onkologijos- mastocitomos gydymui. Norime pasidžiaugti bei pasidalinti tuom ir su Jumis, jog CITYVET veterinarijos klinikai tai nebuvo naujiena. Šiuo preparatu klinikoje išgydytos dvi kalytes. Lietuvoje esame viena tarp 7 vet. klinikų, kurios sėkmingai išbandė šį preparatą. Sunku apie tai tylėti, kai apie mūsų pacientus žino pasaulio vet. onkologai. Toks palaikymas mus veda tik dar labiau į priekį. Visada sau kartojame, jog svarbiausia yra kokybė, ne kiekybė. Kiekvienas atsiradęs net menkiausias darinukas privalo būti ištirtas ir tik tada reikia imtis veiksmų - chirurginė operacija, chemoterapija ARBA kaip šiuo atveju - INJEKCIJA.

MASTOCITOMA, kaip mes vadiname yra ONKOLOGIJA KLASTŪNĖ. Net menkiausias žirnio dydžio darinukas jau gali būti pasėjęs tokias metatazes, apie kurias sunku ir patikėti. O čia jau kalbos apie chirurgiją net nėra. Taip mūsų keliai ir susikirto su Zunda - cvergšnaucerio veislės kalyte (7m) ir Beste - pekinų veislės kalyte (11m). Onkologijos buvo įveiktos injekcinio preparato pagalba be chirurginės intervencijos. Bestės atveju, chirurginis gydymas jau buvo taikytas, bet nesekmingai. Mastocitoma atsinaujino praėjus dviems mėnesiams po operacijos, tik šį kartą onkologija atsinaujino ypač agresyvios formos, ko pasekoje Bestukas neteko dalies kojos.

Begalo dėkojame jų šeimininkams už atsidavimą savo augintiniams ir už tai, kad pasitikėjo mumis. Taip pat dėkojame Vytautei Matusevičienei, kuri buvo tvirtas mūsų petys šį ilgą laikotarpį.

Mielieji, niekada nedelskite, jei pastebite net ir vos matomus darinukus ant Jūsų gyvūnų. Vos pastebėję kreipkitės į veterinarijos gydytoją, na, o parinktas tinkamas gydymas - tai raktas į ilgą, kokybišką jūsų augintinio gyvenimą.